Second Semester Testing List

| by information

Last Name
First Initial
Homeroom
Test Days
Abed S Carroll, Isabelia C. Monday
Agee A Rankins, Derek Monday
Aguilar Coleman C Brooks, Robert D Wednesday
Aguirre M Fairley, Tonya B Wednesday
Albert R Rankins, Derek Monday
Alcerro A Gaudet, Tricia Wednesday
Alexander D Dillon, Amber D. Monday
Alexander A Okorn, Bichene N. Monday
Allen U Corley, Jonathan D. Monday
Allen K Jackson, Jeanique Wednesday
Allen S Roberts, Denzel Wednesday
Alvarado I Dillon, Amber D. Monday
Angeletta T Rankins, Derek Monday, Tuesday, Wednesday
Argueta J Carroll, Isabelia C. Tuesday, Wednesday
Armour K Dillon, Amber D. Monday
Armstrong L Singleton, Okiema Monday
Arzu R Williams, Gregory Wednesday
Askew A Carroll, Isabelia C. Monday
Bailey J Rankins, Derek Monday
Baker B Dillon, Amber D. Monday, Tuesday, Wednesday
Baker J Atkins, Channel Clivens Monday
Baker Q Carroll, Isabelia C. Monday
Baltodano E Branch, Floyd Wednesday
Barnett G Bell, Damionne Tuesday, Wednesday
Barrios R Fairley, Tonya B Wednesday
Beaulieu C Jackson, Jeanique Wednesday
Beaulieu J Roberts, Denzel Wednesday
Beavers A Carroll, Isabelia C. Monday
Becnel D Carroll, Isabelia C. Monday
Bell O Carroll, Isabelia C. Monday
Bendana Avelar J Dillon, Amber D. Monday
Bernard K Washington, Aaron C. Wednesday
Blanco A Brooks, Robert D Wednesday
Blouin S Rankins, Derek Monday, Tuesday, Wednesday
Bowman T Jackson, Jeanique Wednesday
Briscoe G Singleton, Okiema Monday. Tuesday
Briscoe A Rankins, Derek Monday
Briscoe G Singleton, Okiema Monday
Brown M Rankins, Derek Monday, Tuesday, Wednesday
Brown J Green-Williams, Kim Monday, Tuesday
Brown J Dillon, Amber D. Tuesday, Wednesday
Brumfield C Branch, Floyd Wednesday
Bryant C Gaudet, Tricia Wednesday
Bursey H Carroll, Isabelia C. Monday
Butler A Rankins, Derek Monday. Tuesday, Wednesday
Calderon L Carroll, Isabelia C. Tuesday, Wednesday
Calderon J Fairley, Tonya B Wednesday
Carr E Lindhout, Joris Pieter Monday, Tuesday
Carter M Taj, Jose Monday
Cash N Atkins, Channel Clivens Tuesday, Wednesday
Cash D Washington, Aaron C. Wednesday
Casimier K Corley, Jonathan D. Tuesday, Wednesday
Caverly J Dillon, Amber D. Monday
Christmas D Dillon, Amber D. Monday
Clark R Taj, Jose Monday
Clements R Dillon, Amber D. Monday, Tuesday, Wednesday
Coleman P Atkins, Channel Clivens Monday
Collins S Taj, Jose Monday
Collins D Fairley, Tonya B Wednesday
Cooks S Fairley, Tonya B Wednesday
Cotton J Taj, Jose Monday
Courtney K Taj, Jose Monday
Crawford T Atkins, Channel Clivens Monday
Custard K Dillon, Amber D. Monday
Cutno T Okorn, Bichene N. Monday, Tuesday, Wednesday
Dalton A Brinser, Regina Monday, Tuesday
Daniels J Monday, Tuesday, Wednesday
Davis J Washington, Aaron C. Wednesday
Dawson J Jackson, Jeanique Wednesday
Dempsey R Brinser, Regina Monday, Tuesday
Despanza A Branch, Floyd Wednesday
Dolliole J Taj, Jose Monday, Tuesday, Wednesday
Dunams C Gaudet, Tricia Wednesday
Edwards A Okorn, Bichene N. Monday
Erazo V Okorn, Bichene N. Monday
Escobar K Atkins, Channel Clivens Tuesday
Etienne D Green-Williams, Kim Monday
Evans E Rodney, Devon Monday
Evans M Corley, Jonathan D. Monday, Tuesday
Fair D Washington, Aaron C. Monday
Fazande B Corley, Jonathan D. Monday
Fenceroy K Johnson, Dana Monday
Fields T Brinser, Regina Monday
Fields S Okorn, Bichene N. Monday
Fouchia J Brinser, Regina Monday, Tuesday
Fox J Brinser, Regina Monday
Francois Z Corley, Jonathan D. Monday
Frazier C Brinser, Regina Monday
Fuentes S Bell, Damionne Monday, Tuesday, Wednesday
Gaddy J Batiste, Alvin Tuesday
Gaines J Brinser, Regina Monday
Gant O Bell, Damionne Monday
Garner T Corley, Jonathan D. Monday
Gayles S Singleton, Okiema Monday
Glover J Taj, Jose Monday, Tuesday
Gonzalez Y Singleton, Okiema Monday
Gordon B Fairley, Tonya B Monday, Tuesday, Wednesday
Green K Taj, Jose Monday, Tuesday
Grillier P Corley, Jonathan D. Monday, Tuesday, Wednesday
Grimes L Ritchie, Margaret A. Tuesday
Gross K Taj, Jose Monday, Tuesday
Gutierrez K Taj, Jose Monday, Tuesday
Guy K Bell, Damionne Monday
Guzman J Williams, Gregory Monday
Hagens B Bell, Damionne Tuesday, Wednesday
Hamilton G Singleton, Okiema Monday, Tuesday
Handy C Taj, Jose Monday, Tuesday
Handy F Corley, Jonathan D. Wednesday
Harrison J Brinser, Regina Tuesday
Hart K Taj, Jose Monday, Tuesday, Wednesday
Hayes T Bell, Damionne Wednesday
Hayes A Rankins, Derek Monday, Tuesday, Wednesday
Haynes J Bell, Damionne Monday
Hernandez A Rankins, Derek Monday, Tuesday, Wednesday
Hernandez-Barahona G Bell, Damionne Monday, Tuesday, Wednesday
Hicks C Siprien, Charlo Wednesday
Holland P Bell, Damionne Monday, Tuesday, Wednesday
Hollins W Johnson, Dana Tueday
Hollmon A Okorn, Bichene N. Tuesday, Wednesday
Hopkins D Siprien, Charlo Tuesday
Ico-Pop J Corley, Jonathan D. Monday/Tuesday
Ingram D Brooks, Robert D Monday
Jackson F Atkins, Channel Clivens Monday, Tuesday, Wednesday
Jackson D Dillon, Amber D. Monday, Wednesday
Jackson P Fairley, Tonya B Monday
Jackson V Lindhout, Joris Pieter Tueday, Wednesday
Jacques A Corley, Jonathan D. Tuesday, Wednesday
James E Okorn, Bichene N. Monday, Tuesday, Wednesday
Jasmine L Corley, Jonathan D. Monday
Jenkins G Singleton, Okiema Monday
Jenkins A Johnson, Dana Tuesday
Johnson R Jackson, Jeanique Monday, Tuesday, Wednesday
Johnson L Taj, Jose Monday, Tuesday
Johnson N Branch, Floyd Monday
Jones T Bell, Damionne Monday
Jones J Singleton, Okiema Tuesday, Wednesday
Jones D Singleton, Okiema Tuesday, Wednesday
Jones J Roberts, Denzel Monday
Jones J Rodney, Devon Monday
Jones A Batiste, Alvin Wednesday
Jones J Wheeler, Jessica Anne Tuesday
Jones K Rankins, Derek Tuesday
Jones T Wheeler, Jessica Anne Tuesday
Jones K Carroll, Isabelia C. Monday, Tuesday, Wednesday
Joseph H Carroll, Isabelia C. Monday/Tuesday
Joseph C Williams, Gregory Monday
Joseph D Lindhout, Joris Pieter Wednesday